Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ciekaw jestem czemu prokuratura umarza i utajnia śledztwo w sprawie Giertycha i wyłudzenie kasy z Polnordu?. Po przegranych wyborach znów koń zasłabnie i ucieknie do Włoch
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty glupi jesteś jak ten pis, w polnordzie tumanie śledztwo zostało umorzone bo cymbał pisowski prokurator nie odróżniał dochodu od obrotu i sędzia go wyśmiał. Jak to są tacy złodzieje to dlaczego przez 8 lat nikogo nie wsadzili? Masz ty łeb podatny na tą ruska propagande
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pewnie to tak jak ochroniarz kupuje teren za drobne 7 milionów a 2 tygodnie pózniej sprzedaje za 28 milionów. Oczywiście koń nic o tym nie wie. A u ciebie głupka zapłata w ziemniakach, ta de**la dostarczyła sama czy przez umyślnego Jońskiego?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Sam tego nie zrobi a cała reszta jest tym jakby niezainteresowana.Ten z prawej nie widzi problemu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Powiedział ze wybory sfałszowane i już PISory wyciągają jakieś nielegalne nagrania na niego pegazusem! Ale na nas wszystkich nie wycągną nagrań prawaki! Ile Polska za te pegazusy Izraelowi płaciła ze aż tylu jest ponagrywanych?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane