Reklama
Przypominam tym wszystkim, którzy mają pamięć 7 dniową

Przypominam tym wszystkim, którzy mają pamięć 7 dniową

przez AQQQ62 — 1 rok temu
15

Zglos post

Reklama

Komentarze

8
S

Ta katastrofa to czajka to Rafał taka ukryta opcja PiSu?

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Polska bedzie jak ten wychodek za pol miliona i jajko za tyle samo.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ukryta opcja geyowska?? Tęczowo kakaowy Kaczyński. Ten co nie miał czasu na kobiety. Czajka jest winą Lecha Kaczyńskiego alias kartofel. Tego co podpisał traktat lizboński. Zdrajca Lech Kaczyński

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
1 rok temu

jaki Rafał? Do czajki sr..ło 2mln ludzi dziennie, tobie sie kibel psuje czasem tylko po twoim.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

I takie ofermy zlodziejowate chcą powrócić do rządzenia a wy , chcecie im w tym pomoc??????😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Poczekajcie na 7 lat rzadow KO, jak dozyjecie a lista bedzie znacznei dluzsza.

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
1 rok temu

rządy KO miały już swoje 7 lat, nie zanotwałem po nich takich danych

0

Zglos komentarz

S

Net244 ja odniosłem się do mema z tą katastrofą a po drugie jak nie pamiętasz poprzednich rządów PO to musisz zacząć brać coś na pamięć

0

Zglos komentarz

N
net244 🎖️ Snajper
1 rok temu

Może lepiej jakbyś to ty przestał łykać co popadnie. Ja akurat bardzo dobrze pamietam poprzednie rządy PO, tyle ze jestem odporny na pisowskie bajki bez realnego i logicznego uzasadnienia. Chcesz dyskutować o tym to do boju, co takiego im zarzucasz?

0

Zglos komentarz

W
11 miesięcy temu

Net244 tu trzeba byc odpornym na bajki popis. To ze ty tylko pisowi nie wierzysz nie znaczy ze jestes mądrzejszy od pizowca

0

Zglos komentarz

W
11 miesięcy temu

Ja pamietam ze przez Rudego musialem wyjechac. Radze wam teraz zrobic to samo. Polecam Paryz. ***** POPIS

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Dla ciebie tym razem Rosja. Tam jest pewnie lepiej kacapa jak ty!!!ni

0

Zglos komentarz

P
11 miesięcy temu

Nie wiedziałem że. To PiS warszawskimi gó**ami zalał Wisłę... Pozdrawiam serdecznie

0

Zglos komentarz

P
pafcio80 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

a 20 mln de**li dalej glosowalo na nawrockiego z oczami w du**e

0

Zglos komentarz

R
11 miesięcy temu

Czyli teraz jest tak dobrze?

0

Zglos komentarz

Reklama