Reklama
Reklama

Komentarze

11
S
1 rok temu

Co do pkt. 4 to nissan dziś pisał, że 500000 przez nią nie zagłosowało;-))

0

Zglos komentarz

E
Edek_Kotek 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

A wystarczy jeden komputer i jakiś czytnik dowodu osobistego. Zero fałszerstw, wyniki od razu o 21 godzinie.

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

noo i piszemy jednego, malutkiego wirusa, który modyfikuje program do głosowania i zamienia wyniki kandydatów przy wysyłaniu z komisji albo w siedzibie PKW.... żeby coś takiego w ogóle mogło zacząć działać (poza kwestiami dedykowanego, bezpiecznego sprzętu zliczającego, oprogramowania i zabezpieczeń...

noo i piszemy jednego, malutkiego wirusa, który modyfikuje program do głosowania i zamienia wyniki kandydatów przy wysyłaniu z komisji albo w siedzibie PKW.... żeby coś takiego w ogóle mogło zacząć działać (poza kwestiami dedykowanego, bezpiecznego sprzętu zliczającego, oprogramowania i zabezpieczeń/szyfrowania), wynik głosowania musiałby być jawny, a przynajmniej do sprawdzenia np. w mObywatelu. jedyny bezpieczny system komputerowy, to taki, który nie ma dostępu do internetu, osób niepowołanych i najlepiej jest zamknięty w bunkrze 2km pod ziemią.

0

Zglos komentarz

A
1 rok temu

Dlaczego druga ture, powtorzyc cale wybory a przeydentem z pewnoscia zostalby teraz juz ktos spoza POPisu.

0

Zglos komentarz

M
1 rok temu

Pierwszy fakt we wcześniejszych wyborach był taki sam odsetek kart nieważnych mit obalony 2 fakt idąc po zaświadczenie brano na 2 tury ich kandydat nie przeszedł nie poszli głosować w 2 turze obalony 3 nigdy nie były tak nagłaśniane pomyłki i tych pomyłek było kilka więc nic nie zmienia 4 aplikacjia...

Pierwszy fakt we wcześniejszych wyborach był taki sam odsetek kart nieważnych mit obalony 2 fakt idąc po zaświadczenie brano na 2 tury ich kandydat nie przeszedł nie poszli głosować w 2 turze obalony 3 nigdy nie były tak nagłaśniane pomyłki i tych pomyłek było kilka więc nic nie zmienia 4 aplikacjia nie miała wpływu na wybory każdy dostał swoją kartę mity obalony

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Tęczowo kakaowy Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia to ukryta opcja geyowska. Czy należysz do tych polaczków którzy wierzą że Kaczyński nie miał czasu na kobiety?? Fakt dużo heteroseksualnych facetów nie ma czasu na kobiety. Poza tym Kaczyński śmierdzi moczem. Wychodzi w dwóch różnych butach na konf...

Tęczowo kakaowy Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia to ukryta opcja geyowska. Czy należysz do tych polaczków którzy wierzą że Kaczyński nie miał czasu na kobiety?? Fakt dużo heteroseksualnych facetów nie ma czasu na kobiety. Poza tym Kaczyński śmierdzi moczem. Wychodzi w dwóch różnych butach na konferencję prasową

0

Zglos komentarz

G
guru2 🎯 Wyjadacz
1 rok temu

Miała wpływ na wybory, lecz nie taki by zmieniła ich wynik.

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Adam jak zwykle na temat;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Slodomic pis*dchodzie a ty propagandysto p**sowski znowu na tym lewackim niszowym portaliku??? I dalej bronisz złodziei!! Moim skromnym zdaniem Kaczyński to ukryta opcja geyowska. Czy jesteś jednym z tych którzy wierzą że Kaczyński GEY nie miał czasu na kobiety 😀😄😁😃

Slodomic pis*dchodzie a ty propagandysto p**sowski znowu na tym lewackim niszowym portaliku??? I dalej bronisz złodziei!! Moim skromnym zdaniem Kaczyński to ukryta opcja geyowska. Czy jesteś jednym z tych którzy wierzą że Kaczyński GEY nie miał czasu na kobiety 😀😄😁😃

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Jarek, Jarek, Jarek... ;-)) Skończ już bo naprawdę żałosny jesteś ;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Kaczyński to ukryta opcja geyowska. Lubi mieć mieszane kakao. A ich elektorat myśli że Kaczyński GEY nie miał czasu na kobiety. Znasz slodomic propagandysto p**sowski heteroseksualnego faceta który nie ma czasu na kobiety??

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

I znowu to samo;-)) Jarek, Jarek, Jarek... ;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Slodomic pis*dchodzie. Napisz proszę pełnym zdaniem: tęczowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia. A nie tylko Jarek. Boisz się?? Jaki grzech. Wasin tęskni za tęczowo kakaowym Jarusiem Kaczyńskim. Tym co nie miał czasu na kobiety 😀😃😁😄

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

A ty znów tylko Jarek i Jarek;-)) To już naprawdę poważna obsesja;-)) W nocy też ci się pewnie śni;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Slodomic pis*dchodzie obsesja jest wtedy kiedy na siłę przy pomocy kłamstwa robi się ze zwykłego GEYA osobę heteroseksualną tylko na potrzeby polityki. Partia ziejąca nienawiścią do LGBT a prezesem jest tęczowo kakaowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia. To jest dopiero Bareja

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Adaś ma obsesje na punkcie Jarka, lubi starszych małych panów z zepsutymi zębami i łupierzem. Jaki Adonis takie marzenia

0

Zglos komentarz

K
1 rok temu

Roznica pomiedzy kandydatami to jakies 400 tysiecy glosow, nawet jakby dodac rafalowi te 200 tysiecy glosow...i odebrac kolejne 100 tysiecy za "pomylki" nawrockiemu to wciaz nie wygrywa trzaskowski :)

0

Zglos komentarz

A
abababa2 🎖️ Snajper
1 rok temu

to trochę tak jak z jazdą samochodem: jeśli zaczynają ci migać wszystkie kontrolki na desce rozdzielczej, a z pod maski zaczyna się dymić, to nie jedziesz dalej tylko, tylko stajesz, wzywasz lawetę i udajesz się do mechanika. tu nie ma co "dodawać" i "odejmować", tylko trzeba przeliczyć głosy, zamkn...

to trochę tak jak z jazdą samochodem: jeśli zaczynają ci migać wszystkie kontrolki na desce rozdzielczej, a z pod maski zaczyna się dymić, to nie jedziesz dalej tylko, tylko stajesz, wzywasz lawetę i udajesz się do mechanika. tu nie ma co "dodawać" i "odejmować", tylko trzeba przeliczyć głosy, zamknąć wszystkich członków komisji gdzie doszło do nieprawidłowości (poświadczenie nieprawdy to przestępstwo jest) i zorganizować wybory (2gą turę) jeszcze raz.

0

Zglos komentarz

G
grabcan 😏 Szyderca
1 rok temu

wszystkie wymienione "fakty" mogły pomóc,lub zaszkodzić tak jednemu,jak i drugiemu kandydatowi

0

Zglos komentarz

K
1 rok temu

A Jagodno to co to był za przekręt?

0

Zglos komentarz

Z
Zzyy 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Nie popieram żadnej partia… ale… to mega nieudolny rząd, który rządzi i ktoś mu „wybory fałszuje” chyba pierwszy przypadek w historii by opozycja, a nie rząd sfałszowała wybory - rzekomo. Gdyby to było prawda, Sasin okazałby się bardzo skutecznym organizatorem.

0

Zglos komentarz

L
1 rok temu

Nie kumam skąd ten jad i insynuacje. Przecież tęczowy podnóżek tuska został prezydentem. Co prawda na 2 godziny, ale zawsze.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Ograniczony polaczku. Trzaskowski ma żonę i dzieci. Po prostu jest tolerancyjny dla środowiska LGBT. A Kaczyński który nie miał czasu na kobiety. To jest dopiero zboczeniec tęczowo kakaowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia. Ale tępy lud to kupi. Kaczyński GEY nazwał hołotę lepszym sortem. Uw...

Ograniczony polaczku. Trzaskowski ma żonę i dzieci. Po prostu jest tolerancyjny dla środowiska LGBT. A Kaczyński który nie miał czasu na kobiety. To jest dopiero zboczeniec tęczowo kakaowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia. Ale tępy lud to kupi. Kaczyński GEY nazwał hołotę lepszym sortem. Uwierzyli. Powiedział że nie miał czasu na kobiety 😄😃😀😁. Uwierzyli. Jakiej orientacji seksualnej jest prezes Jarosław Kaczyński????

0

Zglos komentarz

P
1 rok temu

Adaś tak chciałem ci powiedzieć że to nie Jaruś tylko Karol był przeciwnikem. Zapisz sobie Pan Prezydent—Elekt dr. Karol Nawrocki😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
1 rok temu

pani z kółka różańcowego będąca w komisji razem z organista i sołtysem widząc degenerata który w jej okręgu głosował na Tęczowego Rafałka bierze długopis i dopisuje krzyżyk Nawrockiemu, mały czyn a zasługa w niebie jest. Tak sobie myślę ;)

0

Zglos komentarz

F
fuzyjo 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Auuuuuuuuuuu

0

Zglos komentarz

Reklama