Reklama
Reklama

Komentarze

10
A
Anatoliusz 🌟 Padawan
1 rok temu

A koszenie emerytów z hajsu na tacę jest OK?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
1 rok temu

Ludzie juz sie smieja z tych bredni czarnej stonki...to dobry znak! Wielu z nich juz zdejmuje kiecki kiedy wychdza do miasta i wsi, ze strachu!

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
1 rok temu

Opowiadanie bajek w kościele to jest OK? Wyciąganie kasy. Skoro ten dziadek z brodą taki wszechmocny, to niech wreszcie wycuduje kilka miliardów dla swoich de**lnych naiwniaków? Nie może? Tak to nie dział? A w ogóle coś tam działa? Po za oszustwem i naciągactwem?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

Prawdziwy katolik kosi hajs w niedzielę, a nie trawę. Chyba, że trawa typu hajs, to ok.

0

Zglos komentarz

C
czestek1 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Anie pier.... co mówi, jak myśli lub czego zakazuje jakiś przedstawiciel stowarzyszenia. Nie jestem w organizacji to może cmoknac w du...

0

Zglos komentarz

A
Arnold_Boczek 🎖️ Snajper
1 rok temu

Człowiek chciałby w spokoju skosić trawnik, a te p*jeby nap*erdalają dzwonami jak dzięcioł w sęk.

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
1 rok temu

I to od rana. Kilka godzin wcześniej zanim Ty zaczniesz kosić.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Głosuj pe****lu na alfonsa. Wam wskazówki kompasów moralności już dawno sią powyginały.

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
1 rok temu

Jaki grzech? Biblijnym dniem świętym jest sobota, a nie niedziela. To tylko katabaskom się umyślało (bez pytania o zgodę Niebiańskiego Szefa), że zmienią go sobie na niedzielę.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
11 miesięcy temu

Gdyby nie to, że to klecha powiedział bym (s tak się boję bo to wiadomo homosiow tam pełno) że w du**e mam jego opinie, ale bałbym się o swój odbyt

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Gadanie , sami korzystają z usług w niedzielę chodźby nazrec się w restauracji gdzie ludzie pracują i to już nie przeszkadza a o orgiach nie wspominam.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

W Starym Testamencie jest napisane: "Nie czyń sobie obrazu...", przede wszystkim nie od gołębi, które oboma oczami na przód patrzą!!! xD

0

Zglos komentarz

Reklama