Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Przeliczać w całym kraju , winnych fałszerstw pozamykać na 5 lat , PiS zdelegalizować , komitet Nawrockiego zamknac i jego tez !!!!!!😤😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uważać to sobie możecie ale ze starą w łóżku. Tu nie będzie brane pod uwagę czyjeś widzi misię, przegraliście i tyle!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Snickers65 - Mów za siebie wsioku. To, że masz starą, tłustą maciorę w łóżku, nie oznacza, że nie będziemy dbać o swoje prawa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Teczowo kakaowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia wybory parlamentarne ostatnio tak wygrał że przegrał 😃😄😀😁😁. Nawet konfederosja nie chciała mieć nic wspólnego z hańbą zwaną pis. Żałosny ograniczony mocherze
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wyniki przeliczania głosów w dwóch komisjach w Bielsku-Białej, w pierwszej głosy wpisane na odwrót, ale w drugiej ... "W przypadku drugiej komisji ujawniono, że 160 głosów oddanych na Trzaskowskiego, spośród łącznej liczby 959 wszystkich głosów na niego, zostało umieszczonych w zamkniętym i opieczę...
Wyniki przeliczania głosów w dwóch komisjach w Bielsku-Białej, w pierwszej głosy wpisane na odwrót, ale w drugiej ... "W przypadku drugiej komisji ujawniono, że 160 głosów oddanych na Trzaskowskiego, spośród łącznej liczby 959 wszystkich głosów na niego, zostało umieszczonych w zamkniętym i opieczętowanym pakiecie z głosami przypisanymi Nawrockiemu. Później błędnie wykazano je w protokole wyborczym jako głosy oddane na tego kandydata."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Spoko, rzeczywistości geniusze nie zaminusujecie ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie czy polowa chce czy nie chce.Trzeba przeliczyc.W sadzie tez polowa stron chce uniewinnienia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może i tak, ale wybory jeśli miałyby być powtórzone to całe z pierwsza turą, żadnych spotów wyborczych, tylko 5 debat ze wszystkimi kandydatami
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane