Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
krak0805 🌟 Padawan
1 rok temu

Przeliczać w całym kraju , winnych fałszerstw pozamykać na 5 lat , PiS zdelegalizować , komitet Nawrockiego zamknac i jego tez !!!!!!😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

Uważać to sobie możecie ale ze starą w łóżku. Tu nie będzie brane pod uwagę czyjeś widzi misię, przegraliście i tyle!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
1 rok temu

Snickers65 - Mów za siebie wsioku. To, że masz starą, tłustą maciorę w łóżku, nie oznacza, że nie będziemy dbać o swoje prawa.

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
1 rok temu

Teczowo kakaowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia wybory parlamentarne ostatnio tak wygrał że przegrał 😃😄😀😁😁. Nawet konfederosja nie chciała mieć nic wspólnego z hańbą zwaną pis. Żałosny ograniczony mocherze

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
1 rok temu

Skoro wygraliscie to jaki masz problem z przeliczeniem?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

Wyniki przeliczania głosów w dwóch komisjach w Bielsku-Białej, w pierwszej głosy wpisane na odwrót, ale w drugiej ... "W przypadku drugiej komisji ujawniono, że 160 głosów oddanych na Trzaskowskiego, spośród łącznej liczby 959 wszystkich głosów na niego, zostało umieszczonych w zamkniętym i opieczę...

Wyniki przeliczania głosów w dwóch komisjach w Bielsku-Białej, w pierwszej głosy wpisane na odwrót, ale w drugiej ... "W przypadku drugiej komisji ujawniono, że 160 głosów oddanych na Trzaskowskiego, spośród łącznej liczby 959 wszystkich głosów na niego, zostało umieszczonych w zamkniętym i opieczętowanym pakiecie z głosami przypisanymi Nawrockiemu. Później błędnie wykazano je w protokole wyborczym jako głosy oddane na tego kandydata."

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
1 rok temu

Spoko, rzeczywistości geniusze nie zaminusujecie ...

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
1 rok temu

To nie czy polowa chce czy nie chce.Trzeba przeliczyc.W sadzie tez polowa stron chce uniewinnienia

0

Zglos komentarz

S
1 rok temu

W sadzie to owoce chcą uniewinnienia?

0

Zglos komentarz

B
bialymis81 🌾 Wieśniak
1 rok temu

Może i tak, ale wybory jeśli miałyby być powtórzone to całe z pierwsza turą, żadnych spotów wyborczych, tylko 5 debat ze wszystkimi kandydatami

0

Zglos komentarz

Reklama