Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Naczelni Gangusy za przyzwolenie na wały wyborcze - dożywocie!!!!!!😤😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty ograniczony polaczku z pod znaku disco. Ty bredzisz jak każdy wyznawca tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia. To wy niedorozwoje kościółkowe mówicie jeśli ktoś nie głosuje na p**s nie jest Polakiem, jest anty Polakiem. To samo było z 500+ czemu bierze skoro nie głosuje...
Ty ograniczony polaczku z pod znaku disco. Ty bredzisz jak każdy wyznawca tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia. To wy niedorozwoje kościółkowe mówicie jeśli ktoś nie głosuje na p**s nie jest Polakiem, jest anty Polakiem. To samo było z 500+ czemu bierze skoro nie głosuje na p**s. DE**L jak prezydent Andrzej Duda
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane