Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Otóż to nie jest problem dla prawicy, problem jest w urojeniach konia Romana a ameby nie potrafiące nawet liczyć do 100 podłapały to i się pienią bo jak przegrali to demokracja jest zła i liczmy aż do skutku. Worki z kartami leżały gdzieś w piwnicy bez specjalnej ochrony to co wy teraz chcecie liczy...
Otóż to nie jest problem dla prawicy, problem jest w urojeniach konia Romana a ameby nie potrafiące nawet liczyć do 100 podłapały to i się pienią bo jak przegrali to demokracja jest zła i liczmy aż do skutku. Worki z kartami leżały gdzieś w piwnicy bez specjalnej ochrony to co wy teraz chcecie liczyć? Jak już chcecie coś liczyć to proponuję jechać na granicę z Niemcami I policzyć czarnuchów co to nam ruda ła**a nazapraszała
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane