Reklama
Cała prawica jedzie na myśleniu magiczno-życzeniowym

Cała prawica jedzie na myśleniu magiczno-życzeniowym

przez Admin — 1 rok temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
Z
11 miesięcy temu

Otóż to nie jest problem dla prawicy, problem jest w urojeniach konia Romana a ameby nie potrafiące nawet liczyć do 100 podłapały to i się pienią bo jak przegrali to demokracja jest zła i liczmy aż do skutku. Worki z kartami leżały gdzieś w piwnicy bez specjalnej ochrony to co wy teraz chcecie liczy...

Otóż to nie jest problem dla prawicy, problem jest w urojeniach konia Romana a ameby nie potrafiące nawet liczyć do 100 podłapały to i się pienią bo jak przegrali to demokracja jest zła i liczmy aż do skutku. Worki z kartami leżały gdzieś w piwnicy bez specjalnej ochrony to co wy teraz chcecie liczyć? Jak już chcecie coś liczyć to proponuję jechać na granicę z Niemcami I policzyć czarnuchów co to nam ruda ła**a nazapraszała

0

Zglos komentarz

R
11 miesięcy temu

Tylko ze to nie prawica ma z tym problem.

0

Zglos komentarz

B
barman-21 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

A pomyśleć że lewica jeszcze gorsza

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Przygania kocioł garnkowi!!! :p

0

Zglos komentarz

Reklama