Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeszcze tylko półtora roku....jakoś wytrzymamy z tuskiem,ciężko jest patrzec i słuchać ale damy radę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A to popierasz złodziejstwo, czy w nim uczestniczysz? Jak nie będzie reform praworządności, to nie będzie kasy z KPO. Jak nie będzie kasy z KPO, to będziemy mieli kartony zamiast czołgów. Jak putler nas zaatakuje, to staniesz ze swoimi PiSdzielcami w pierwszym rzędzie, czy wszyscy spierdzielicie pod...
A to popierasz złodziejstwo, czy w nim uczestniczysz? Jak nie będzie reform praworządności, to nie będzie kasy z KPO. Jak nie będzie kasy z KPO, to będziemy mieli kartony zamiast czołgów. Jak putler nas zaatakuje, to staniesz ze swoimi PiSdzielcami w pierwszym rzędzie, czy wszyscy spierdzielicie pod pierzyną wzorem szefa? Co takiego ten Tusk zrobił, że przez 8 lat szukania przez 400 osób 24h na dobę nie znaleźli nic i nie postawili mu żadnych zarzutów, a mieli wszystkie służby? A ile złodziejstwa wyszło po nierządach twoich idoli? Do dzisiaj ciągle wychodzą, a to nie koniec.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bziut Rozumiem Cię. Ciężko jest wytrzymać choć jeden dzień bez okradania Polski i Polaków.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zwracam uwagę na pewną prawidłowość.Począwszy od de**la wszystkie pisiory atakują Tuska a żaden ale to żaden nie odnosi się do ujawnionych fałszerstw wyborczych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane