A to się porobiło w Sądzie Najwyższym !
przez
AQQQ62
— 11 miesięcy temu
Prokurator generalny (Bodnar) uciekł do domu i czeka na rozporządzenia od Ziobry i kaczora.Wyglada na to, że D.Tusk nie obsadził żadnego stanowiska człowiekiem,który chciałby mu pomóc.
Zgłoszenie zostało wysłane