Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ciekaw byłem i sprawdziłem. Niestety, dr Kontek się wygłupił. Jego badania są o kant d.. rozbić. A tvn, że o tym opowiedział bez podania ani metodologii, ani chociaż jakiegoś wykresu też się ośmieszył. Może coś z wyborami jest nie tak, ale na razie jest za mało informacji. Czekam na więcej. Szczegól...
Ciekaw byłem i sprawdziłem. Niestety, dr Kontek się wygłupił. Jego badania są o kant d.. rozbić. A tvn, że o tym opowiedział bez podania ani metodologii, ani chociaż jakiegoś wykresu też się ośmieszył. Może coś z wyborami jest nie tak, ale na razie jest za mało informacji. Czekam na więcej. Szczególnie o członkach komisji obwodowych, powołanych przez komisje wyborcze bez kandydata na prezydenta. Tu może coś być nie tak.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Im więcej szkoły tym większy de**l
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane