Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3To nie są „wrażenia”. To nie są „polityczne interpretacje”. To są twarde liczby, wykresy, statystyka i logika – czyli wszystko to, czego władza panicznie się boi, bo nie da się tego zakrzyczeć konferencją prasową ani zagłuszyć paskiem TVP. Dr Kontek proponuje najprostsz...
To nie są „wrażenia”. To nie są „polityczne interpretacje”. To są twarde liczby, wykresy, statystyka i logika – czyli wszystko to, czego władza panicznie się boi, bo nie da się tego zakrzyczeć konferencją prasową ani zagłuszyć paskiem TVP. Dr Kontek proponuje najprostsze możliwe rozwiązanie: sprawdźmy ponownie wyniki w 100 losowo wybranych komisjach z tych 1400 najbardziej podejrzanych. Jeśli wszystko się zgadza – świetnie. Ale jeśli nie? Wtedy mamy matematyczny dowód na fałszerstwo.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale jak się okaże że wszystko jest ok wtedy będzie że demokracja jest zagrożona.... i jak Rafałek ma w takiej sytuacji wygrać? a tak się cieszył jak został chwilowym "prezydentem" :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawrocki reaguje na exit poll: dziś w nocy zwyciężymy...i poszlo haslo do pisowskich komitetow wyborczych!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Coś poszło nie tak? Takie są prawa demokracji.A zapomniałem że dla "praworządnych i demokratycznych" demokracja jest wtedy kiedy wygrywa ten co ma wygrać, jak jest inaczej do praworządność jest zagrożona....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@pyra2000B, jeśli z liczenia 2+2 wychodzi ci -4 to nie jest to demokracja, tylko albo jesteś totalnym kr***nem albo celowo oszukujesz.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poznan2000B - Nie dziwię Ci się. Demokracja jest kłodą drewna w oku prawaka i katolika. Ma rządzić pe****l w sutannie w imieniu boga urojonego i niedorobionego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane