Reklama
Reklama

Komentarze

5
S
11 miesięcy temu

Trzeba było było nawysyłać jeszcze więcej dubli z peselem Romana;-))

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Misiu kolorowy ile by nie wysłali to są od tego jak d**a od srania za to im płacisz ty,ja i reszta obywateli.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

slodomic - Tak Ci powiedziała neonówka od miękkiego zero. Tylko wiara ci pozostała!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 miesięcy temu

Polska jest opanowana przez Mafie kryminalistow i oszustow PiSu Kaczynskiego! Czy Polacy odzyskaja demokratyczne panstwo prawa, zalezy tylko od narodu.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 miesięcy temu

I CYK! Dwa minusy od choloty trolli PiSu z centrali propagandy!

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Hołota piszemy przez "h" analfabeto ;-)) Zapisz sobie bo widzę, że jest to dla ciebie nie do zapamiętania;-))

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Nie ,to jest polska demokracja i jej demokratyczny system prawnym

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

no to zamknąć sqrwieli jak każdego co łamie prawo ... nie wiadomo po nazwisku kogo ?

0

Zglos komentarz

R
11 miesięcy temu

jak PIS mógł sfałszować wybory skoro w komisjach wyborczych było 90 % pełowców i lewaków....niedoyebana koalicja de**li, sami namieszali a lemingi płaczą że PIS

0

Zglos komentarz

G
gladius11712 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Poziom twoich wypowiedzi sugeruje ze ukończyłeś max 7 klas. No ale czego oczekiwać po takim infantylnym kmiocie.

0

Zglos komentarz

Reklama