Reklama
PiS to najgorsze co mogło się Polsce przytrafić !

PiS to najgorsze co mogło się Polsce przytrafić !

przez AQQQ62 — 11 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
A
adamir11 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Jeśli się poddamy, to historia zatoczy koło i znowu będziemy w czarnej doopie pisowsko-katolickiej. To już powoli się dzieje na naszych oczach.

0

Zglos komentarz

K
krzywojapy 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Nowy nick wstawiającego - słychać wycie - znakomicie Minusujcie - im wyżej tym lepiej - czekam ;]]]

0

Zglos komentarz

Reklama