Reklama
Reklama

Komentarze

4
B
Bekaj 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Zastanawiam się, czy oni naprawdę są de**lami, kradną z PiSdzielczą mafią faszystowską, czy tylko są przez mafię opłacani.

0

Zglos komentarz

A
aklimkiewicz 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Aza d**e i do paki

0

Zglos komentarz

H
henryk 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

On nie jest dupkiem,du**ami to są ci ,którzy płacą składki i są zadowoleni ,że ich reprezentuje.Nie zapominajcie,że jego zawsze można zmienić,skoro tego nie robią ,znaczy że są zadowoleni .

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Słowa byłego zomowca trzeba traktować poważnie. Bicie ludzi ma we krwi!

0

Zglos komentarz

Reklama