Kakaowy Bosak
przez
TYGRYS-1984
— 11 miesięcy temu
Zgłoszenie zostało wysłane
Zapytałbym Bunga Bunga Berlusconiegp, bo chyba tego samego używał. Ale nie żyje.
Zgłoszenie zostało wysłane