Reklama
Zdrajcy spotykaja sie noca, potajemnie...Co on ma do ukrycia ???

Zdrajcy spotykaja sie noca, potajemnie...Co on ma do ukrycia ???

przez kacynski — 11 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Tylko nocą po cichu pod przykryciem pracują dz***i, złodzieje i mordercy!

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
11 miesięcy temu

Napewno rozmawiali o konstytucji i demokracji...w polskiej Republice Bananowej!

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Skąd my to już znamy.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Z Bialorusi Lukaszenki, Wegier Orbana, Rosji Putina, PRL Gomulki, PiSu Kaczynskiego...

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Tak wykluwa się zdrada , zdrada narodowa!!!! 😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama