Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Niech sobie jeździ i robi, co uważa za zasadne, tylko niech potem nie lamentuje, czy płacze, jak ma w zwyczaju, że go ktoś oszukał, czy mu się krzywda dzieje. Podzielił los, szmaty i palikota. Takie same były tamte partie z potencjałem i wszystko zaprzepaszczone. Ten narcyz też roztrwonił cały kapit...
Niech sobie jeździ i robi, co uważa za zasadne, tylko niech potem nie lamentuje, czy płacze, jak ma w zwyczaju, że go ktoś oszukał, czy mu się krzywda dzieje. Podzielił los, szmaty i palikota. Takie same były tamte partie z potencjałem i wszystko zaprzepaszczone. Ten narcyz też roztrwonił cały kapitał polityczny i pozostanie mu jedynie wstąpienie do PiSdzielstwa na podnóżka kurdupla. W byciu narcyzem przeskoczył nawet dotychczasowego lidera, budynia, który rozdaje ordery innym szmatom udającym dziennikarzy. Tylko po co? Oni mu żadnego stołka nie dadzą, a pozostali go w pełnie olewają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przegraliście. Cytowanie tego błazna nie napędzi KO zwolenników. Właśnie dzięki teorii spiskowych konia koalicja traci poparcie. A ty uzytkowniku (trudno nazwać cie czlowiekiem) wiochy o wielu nickach nadal trollujesz. Proponuję pod osłona nocy podpisać umowę na trollowanie z inną opcja polityczna,...
Przegraliście. Cytowanie tego błazna nie napędzi KO zwolenników. Właśnie dzięki teorii spiskowych konia koalicja traci poparcie. A ty uzytkowniku (trudno nazwać cie czlowiekiem) wiochy o wielu nickach nadal trollujesz. Proponuję pod osłona nocy podpisać umowę na trollowanie z inną opcja polityczna, bo ta to raczej już pali teczki i szykuje się na polityczny reset.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mark2626 - Jak "myślisz", że myśli, bo cię głowa boli, to bardzo się mylisz. Idź pomódl się do oszczanego dziada.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak Kosiniak dowiedział się z mediów, że Trzeciej Drogi już nie ma to pewnie był podbuzowany. Jednak raptem kilka dni później z ulgą wspominał ten już niebyły projekt, wiedząc że właśnie uniknął takiej kompromitacji.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Romek Polnord jako polityk jest skończony, ale jako kabareciarz robi furorę wśród wioskowiczów.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane