Reklama
Gnoje od bąkiewicza uważają się za jedynych prawdziwych Polaków

G**je od bąkiewicza uważają się za jedynych prawdziwych Polaków

przez AQQQ62 — 11 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Prawak-katolik to wyjątkowo brudna i brudząca św***a. Nie ubliżając zwierzętom.

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Przyjedź durniu ma granicy to zobaczysz co się dzieje

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Sławomir70806 - Widział już prawacki de**li w akcji, po spotkaniu z książkami w Empiku, jako wielkimi wrogami katolickich de**li.

0

Zglos komentarz

A
aksmarta 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Tak, dzięki Bogu. to wymodlił Rydzyk czy Jędraszewski?

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Zajebioza! A o liczeniu sfałszowanych wyborów już zapomnieliśmy. Brawo Jarozbaw!

0

Zglos komentarz

Reklama