Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4@AQQQQQ - a może wyślij tę wiadomość bezpośrednio do Hołowni? Chłopina na pewno się przejmie i zawróci ze złej drogi:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja myślę, że niektórzy powinni zrozumieć, że odlecieli dawno w kosmos razem z Romanem;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Napisał ograniczony fantyczny wyznawca tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia. Ale zakłamana k...a p**sowska innym piszę propagandysta. A sam kilkadziesiąt razy dziennie broni kundli p**sowskich, i zakłamaną p**sowska menda udaje neutralnego obserwatora. Slodomic pis*dchodz...
Napisał ograniczony fantyczny wyznawca tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia. Ale zakłamana k...a p**sowska innym piszę propagandysta. A sam kilkadziesiąt razy dziennie broni kundli p**sowskich, i zakłamaną p**sowska menda udaje neutralnego obserwatora. Slodomic pis*dchodzie propagandysto p**sowski całym zdaniem Kaczyński GEY nie miał czasu na kobiety. Ponieważ woli mieć mieszane kakao i wąchać siurki 🌈🌈😃😁😀. Całym zdaniem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem czy zauważyłeś wariacie, ale to ty ciągle piszesz o Jarusiu, a nie ja ;-)) W każdym komentarzu;-)) Zdrowia życzę;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wybor jest prosty, albo cywilizowana Europa, albo Rosja i Bialorus, trzeciej drogi nie ma...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane