Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
krak0805 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Tak rodził się faszyzm w 3 Rzeszy!!!!! Czemu takie faszystowskie marsze nie są pacyfikowane???????😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

M
mamamarcina 🏆 Master
11 miesięcy temu

Oto jest pytanie.........

0

Zglos komentarz

R
RychoLX 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

Ja już od dawna jestem przekonany, że pis u władzy (zwłaszcza w duecie z konfederacją), to koniec demokracji. Mamy wtedy dyktaturkę z "Führerem" na czele jak w Rosji i na Białorusi. A kolejne wybory będą już tylko farsą jak w wymienionych krajach.

0

Zglos komentarz

A
aklimkiewicz 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

BO NIE MA W TAK PIĘKNYM KRAJU GOSPODARZA KTÓRY Z TĄ IDEOLOGIĄ FASZYZMU ZROBIŁ BY PORZĄDEK!

0

Zglos komentarz

B
11 miesięcy temu

Ponieważ mamy demokrację......tęczowi też sobie spacerują

0

Zglos komentarz

Reklama