Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Takie brzydki język Niesiolowskiego jest zaskakujący. Jest demokracją. Akurat w Polsce wszyscy kradną i są nieprzyzwoici. Bez znaczenia czy rządzi PO to jesteśmy wasalem Niemców i UE bo jak Rządzi PIS to analogicznie tylko USA . Do Rosji najbliżej ma PO (umarzała długi, była za nord stream 2 itp)
Takie brzydki język Niesiolowskiego jest zaskakujący. Jest demokracją. Akurat w Polsce wszyscy kradną i są nieprzyzwoici. Bez znaczenia czy rządzi PO to jesteśmy wasalem Niemców i UE bo jak Rządzi PIS to analogicznie tylko USA . Do Rosji najbliżej ma PO (umarzała długi, była za nord stream 2 itp)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Akurat do Rosji to najbliżej pisowi, w latach ich rządów zarejestrowano najwięcej rosyjskich spolek Macierewicz dokumenty z wypadku smoleńskiego tłumaczył na rosyjski, a i zapomniałbym Łukaszenka to taki ciepły czlowiek cytując Aleksandra Karczewskiego
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Stefanek pierwszy Ultrakatolik w latach 90, wielbiciel zapłaty w panienkach lekkich obyczajów, mirabelek i szczawiu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ten nieudacznik Barski. przegrał w sądzie i Niesiolowski został oczyszczony z zarzutow
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo panienki powiedziały że mu dawały za darmo ze względu na powab płynący o Stefanka.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane