Reklama
Robciu tylko tam, gdzie dzieje się ''nic'' .. jak na granicy

Robciu tylko tam, gdzie dzieje się ''nic'' .. jak na granicy

przez FED0RA — 11 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Nie strasz nie strasz bo... sam wiesz co. Zamiast strzału z armaty puści bąka i na tym się skończy.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Ten złodziej i oszust posowski lepiej niech odda te 14 baniek , co przytulił od pisiorstwa , naszych podatków!!!!!😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

Reklama