Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3No i jego ugrupowanie w sondażach jest na 4 miejscu .Ludzie co z wami ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
On odwolujesie do najniższych ludzkich nacjonalistycznych poglądów, wiec głąby bez wiedzy nadają mu poklasku
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Było niegdyś przyjęte, że bę***t spłodzony z dziewką z gminu przez szlachcica, nosił szlachcica nazwisko, ale bez szlacheckiego tytułu. Stąd Braun, ale bez "von".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Każdy kto miał w szkole historię wie, że komory były w Brzezince, czyli Birkenau! Auschwitz był obozem głównie dla Polaków, Brzezinka dla Żydów!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na skraju, tuż za murem obozu Auschwitz, czyli Oświęcim, stoi do dzisiaj willa komendanta Rudolfa Hoessa. Obok niej ogród, resztki basenu i kilkadziesiąt metrów dalej pozostałości krematorium. Trzeba być neofaszystowską świnią, żeby negować oczywiste fakty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane