Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Jak się przyjrzeć to w tle zawsze jest kościół katolicki, który dziwnym trafem nigdy nie cierpi
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dziwna retoryka gdyż po II wojnie na tereny poniemieckie przesiedlali głównie tych zza Buga oraz terenów dzisiejszej Ukrainy . Idąc retoryka celanki największa ciemnota poszła na zachód Polski same kacapy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
MOJA MAMA POCHODZIŁA Z PUŁTUSKA A OJCIEC Z PSZCZONOWA KOŁO LIPIEC REJMONTOWSKICH WIĘC SIĘ PYTAM ONI TEŻ BYLI RUSKAMI DE**LU!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Święta racja! Przez 45 lat ruskiej okupacji staliśmy w Auschwitz w kolejce do łaźni a ruski okupqnt darł mordę po rosyjsku : "Spritzen schlaufen ud zu Ga*smommoren! Takie to qrwy ruskie były.. Miasta zrownywaly z ziemią jak Żydzi w Konzentrazionlager Gaza, zakłady pracy, szpitale, szkoły... Teraz je...
Święta racja! Przez 45 lat ruskiej okupacji staliśmy w Auschwitz w kolejce do łaźni a ruski okupqnt darł mordę po rosyjsku : "Spritzen schlaufen ud zu Ga*smommoren! Takie to qrwy ruskie były.. Miasta zrownywaly z ziemią jak Żydzi w Konzentrazionlager Gaza, zakłady pracy, szpitale, szkoły... Teraz jesteśmy wolni podludzie mający pracę u nadludzi Żydów... Pozdrawiam serdecznie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Już przed dziesiątą wyżłopałeś pół litra denaturatu, de**lu skończony?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane