Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zgłosić na policję, jako kradzież i dewastację. Prawacko-katolicki de**l Braun biega i niszczy bez konsekwencji, więc ciemnym baranom też się w katolickich główkach poprzewracała. Tak się rodzi faszyzm, tak się rodzi faszystowsko-katolicka nienawiść do drugiego człowieka!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chcesz to sobie w domu zawieś co tylko chcesz. Polskie urzędy nie służą do eksponowania obcych symboli narodowych. Jeżeli chodzi o nienawiść do drugiego człowieka To ty jesteś tego najlepszym propagatorem. Całe dni siedzisz tu i obrzucasz go.nem wszystkich o innych poglądach. Nie ma dla ciebie święt...
Chcesz to sobie w domu zawieś co tylko chcesz. Polskie urzędy nie służą do eksponowania obcych symboli narodowych. Jeżeli chodzi o nienawiść do drugiego człowieka To ty jesteś tego najlepszym propagatorem. Całe dni siedzisz tu i obrzucasz go.nem wszystkich o innych poglądach. Nie ma dla ciebie świętości ani funkcji państwowych, których byś nie obraził. Toteż raczej nic nie mów o nienawiści, bo to trochę tak, jakby kur.a zarzucała komuś brak cnoty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Może powiesz to tym urzędom, co wieszały flagi Watykanu jeszcze niedawno, co?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak te prawaki maryjne kochają nienawidzić ludzi dotkniętych tragedią wojny.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Mój nieżyjący sąsiad służył przed wojną w KOP na naszych kresach i wyrobił sobie zdanie o tych ludziach. Śpiewał taką piosenkę " Sz*** trafi Ukrainę, sz**** trafi chamski ród, zwycięży Polski naród, zwycięży Polski lud!!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Cieszyn (ten polski) znajduje się w RP a RP w UE, a ratusz o ile się nie mylę, jest siedzibą władz samorządowych, jest urzędem. Rozumiem flagę polską, flagę miasta i flagę UE. Ale z jakiego powodu miały by na urzędzie wisieć inne flagi, o ile nie spodziewamy się oficjalnej delegacji (protokół dyplom...
Cieszyn (ten polski) znajduje się w RP a RP w UE, a ratusz o ile się nie mylę, jest siedzibą władz samorządowych, jest urzędem. Rozumiem flagę polską, flagę miasta i flagę UE. Ale z jakiego powodu miały by na urzędzie wisieć inne flagi, o ile nie spodziewamy się oficjalnej delegacji (protokół dyplomatyczny) z innego kraju, np. z jakiegoś zaprzyjaźnionego miasta w innym kraju?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jakoś nigdy nie widziałem by tak ochoczo zdejmowane były flagi Watykanu. Przecież "Tu jest Polska". A Polska figuruje jako państwo świeckie, a nie zakonne czy katolickie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane