Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Protesty nigdy nie ucichna a Nawrocki na zawsze bedzie kibolem sutenerem, wybranym w oszukanych wyborach!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bodnar z prokuratorami przecież przeliczają głosy w jakiejś ilości komisji. Jak tam wyniki tych przeliczeń? Coś cicho o tym;-)) Czyżby teorie spiskowe się nie potwierdzały?;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jezeli sie nie potwierdzaja, dlaczego PiS sie broni przed ponownym przeliczeniem glosow? Wyborcy maja prawo znac prawdziwy wynik wyborow, bez wzgledu na to kto wygral!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Człowieku jak się nie potwierdzają, a na to wychodzi bo jakoś cisza zapadła w tym temacie, to po co przeliczanie? To naprawdę tak ciężko zrozumieć?;-)) Głosów nie przelicza się ponownie bo komuś coś się ubzdurało;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do SN wplynelo ponad 50.000 protestow...nazywasz to ubzduraniem?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak widac cisza nie zapadla...i nigdy nie zapadnie, PiS bedzie oszustem a Nawrocki oszukanym kibolem i sutenerem!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dalej pelikany jecza że wybrano alfonsa a nie Rafałka? Masakra
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane