Reklama
Reklama

Komentarze

3
N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Protesty nigdy nie ucichna a Nawrocki na zawsze bedzie kibolem sutenerem, wybranym w oszukanych wyborach!!!

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Bodnar z prokuratorami przecież przeliczają głosy w jakiejś ilości komisji. Jak tam wyniki tych przeliczeń? Coś cicho o tym;-)) Czyżby teorie spiskowe się nie potwierdzały?;-))

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 miesięcy temu

Jezeli sie nie potwierdzaja, dlaczego PiS sie broni przed ponownym przeliczeniem glosow? Wyborcy maja prawo znac prawdziwy wynik wyborow, bez wzgledu na to kto wygral!

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Człowieku jak się nie potwierdzają, a na to wychodzi bo jakoś cisza zapadła w tym temacie, to po co przeliczanie? To naprawdę tak ciężko zrozumieć?;-)) Głosów nie przelicza się ponownie bo komuś coś się ubzdurało;-))

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 miesięcy temu

Do SN wplynelo ponad 50.000 protestow...nazywasz to ubzduraniem?

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Jak widac cisza nie zapadla...i nigdy nie zapadnie, PiS bedzie oszustem a Nawrocki oszukanym kibolem i sutenerem!

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Tak. 50000 z czego większość to kopie protestu Romana;-))

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Dalej pelikany jecza że wybrano alfonsa a nie Rafałka? Masakra

0

Zglos komentarz

Reklama