Reklama
Wmowili polskim,katolickim neandertalczykom, ze są elitą narodu

Wmowili polskim,katolickim neandertalczykom, ze są elitą narodu

przez AQQQ62 — 11 miesięcy temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Tylko delegalizacja holoty PiSu i Konfederastow moze przywrocic cywilizacje w Polsce!

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

kto - personalnie ma szansę to zrobić ? i kiedy ?

0

Zglos komentarz

M
11 miesięcy temu

Kolejna pseudo profesor idolka lewaków po babci kasi i muranie czy to nie ona stwierdziła że na orlikach rodzi się faszyzm ?

0

Zglos komentarz

E
elkrakerso 🏹 Łowca
11 miesięcy temu

Pseudo, nie pseudo, ale w jednym ma rację. Kto przy zdrowych zmysłach ma ochotę rozmnażać się w tak niestabilnym i niepewnym kraju.

0

Zglos komentarz

Reklama