Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1"Chęć postawienia zarzutów pierwszej prezes Sądu Najwyższego Małgorzacie Manowskiej jest tak duża, że Adam Bodnar przyznał, że cała narracja o tzw. neosędziach to była lipa dla naiwnych, a Izba Odpowiedzialności Zawodowej SN nie jest wcale neoizbą, tylko ma prawo legalnie orzekać." Cud się stał;-))...
"Chęć postawienia zarzutów pierwszej prezes Sądu Najwyższego Małgorzacie Manowskiej jest tak duża, że Adam Bodnar przyznał, że cała narracja o tzw. neosędziach to była lipa dla naiwnych, a Izba Odpowiedzialności Zawodowej SN nie jest wcale neoizbą, tylko ma prawo legalnie orzekać." Cud się stał;-)) Bodnar jednak uznaje Izbę Odpowiedzialności Zawodowej;-)) A jeszcze niedawno nie uznawał;-)) No, ale taka widać potrzeba chwili;-))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Slodomic pis*dchodzie propagandysto p**sowski. Prawie 23 a ty kundlu szczekasz bronisz ag*tujesz. Żałosne. A napisz tęczowo kakaowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia jest śmierdzącym geyem
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane