Reklama
Reklama

Komentarze

6
R
RonaldB 🏆 Master
11 miesięcy temu

Dzięki memowi poczułem się młodo. Jak byczek. A bąk, jak to bąk. Uleci i będzie można oddychać.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
11 miesięcy temu

Kaczynski inwestowal 14 milionow w faszyste Bąkiewicza, czy to byl dobry interes psychopaty Kaczynskiego?

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Jakoś w to nie wierzę, że komornicy z nim sobie nie radzą.Jak ktoś jest jego wierzycielem to polecam pewną firmę gruzińską.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Chyba ślepej i głuchej młodzieży , uzależnionej jeszcze od wpływów czarnej mafii!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Chyba ślepej i głuchej młodzieży , uzależnionej jeszcze od wpływów czarnej mafii!!!!!😂😂😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

A
Artur62434 😏 Szyderca
11 miesięcy temu

Co sie dzieje ,co sie dzieje? Wokół qrwy i złodzieje.

0

Zglos komentarz

Reklama