Reklama
Reklama

Komentarze

2
G
grabdar 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Była okazja, jeszcze jest by ich wszystkich rozliczyć. Odwagi panie Bodnar i Tusk.Bo jak będzie tak dalej jak teraz to za dwa lata obudzimy się w Polsce pis. Wtedy pis pokaże nam wszystkim jak szybko rozlicza się opozycję. Patrz- Nowak.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

marzycielu ... to już było , już nasi przodkowie to przeżywali , wystarczy poczytać o tamtej rzeczywistości , nie trzeba nic odkrywać , to już było prawie 100 lat temu...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 miesięcy temu

Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frust...

Kaczynski to żadna elita to psychopatyczna kreatura wokół której powstała sekta ludzi prostych, nie rozumiejących szybko zmieniającego się świata, którego się boją i szukających prostych wyjaśnień swojej podrzędnej roli w tym świecie, i tak jak każdą sektę tak i tą oplotła pajęczyna cwaniaków, frustratów i zwykłych wariatów kręcących swoje własne gierki.

0

Zglos komentarz

Reklama