Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4W 2006 roku oglądałem CNN, a tam bekę kręcili z tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia, ponieważ w trakcie wywiadu Kaczyński powiedział że nie obawia się o łapówki bo jego pieniądze lądują na koncie mamy 😃😄😀😃😁😀. W 2006 roku te...
W 2006 roku oglądałem CNN, a tam bekę kręcili z tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia, ponieważ w trakcie wywiadu Kaczyński powiedział że nie obawia się o łapówki bo jego pieniądze lądują na koncie mamy 😃😄😀😃😁😀. W 2006 roku ten szczoch był śmiało po 50-ce. Masakra. A w woli ścisłości slodomic pis*dchodzie propagandysto p**sowski wiesz że tw Balbina to o dziwo nie był ten GEY że zdjęcia tylko jego mama. Ta co brała udział w powstaniu Warszawskim będąc w Starachowicach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli mamusia kartofla i kurdupla już 1944 miała teleportację opanowaną??? A Amerykanie dopiero bombę atomową wynaleźli!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bóg z Szatanem grają o kaczyńskiego w karty bo żaden z nich nie chce takiego zbuka u siebie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I dlatego boli mnie serce że w Polsce jest tylu bezmyślnych de**li głosujących na de**li i oszustów. W normalnym kraju takie kaczyńskie ziobry,dudy, brauny itd. to byłby margines sceny politycznej. Chociaż przypadek Trumpa mówi co innego, widać USA to też nie do końca normalny kraj.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Boli to cię d**a po wizycie sąsiada . A co powiesz o Zielińskiej , żukowskiej , Środzie klosce, jachirze i reszcie tego nierządu , słyszałeś ich wypowiedzi , nie wstyd ci za nie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane