Reklama
Rywalizacja pod patronatem panów Dudy, Kaczyńskiego i Nawrockiego,

Rywalizacja pod patronatem panów Dudy, Kaczyńskiego i Nawrockiego,

przez FED0RA — 11 miesięcy temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
K
krak0805 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Czyżby to ci ,, dzielni rycerze,,???? Zobaczymy , jak będą kiedyś bronić wschodnich granic!!!!!!😤😤😤😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

S
11 miesięcy temu

Najśmieszniejsze jest to, że to zdjecie pokazuje polskich kibiców którzy przekopują rosyjskiego kibica ;-)) Jak to się ma do tego co piszecie tu ostatnio o kibicach? ;-))

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Ćpun alfons nazywa to szlachetną rywalizacją dżentelmenów. Nic dziwnego że patola go uwielbia i głosuje.

0

Zglos komentarz

Reklama