Reklama
Jak sądzicie, z czyjej inicjatywy wpłynęło do Sejmu to faszystowskie guano?

Jak sądzicie, z czyjej inicjatywy wpłynęło do Sejmu to faszystowskie guano?

przez FED0RA — 11 miesięcy temu
21

Zglos post

Reklama

Komentarze

15
A
arkos72 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Pewnie jakaś madka czyli typowa Karyna na to wpadła... Czesterfildy i Harnasie podrożały. Za tipsy też drożej. No jak tu żyć?

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
11 miesięcy temu

Niech patola spierdala do roboty !!!! A nie jakieś wymyślają zagrywki 😤😤😤😤

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

No to Kaczor ma przesrane.

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
11 miesięcy temu

ma swojego Prezdęta a teraz będzie drugi to nikt mu krzywdy nie zrobi

0

Zglos komentarz

Troglodyta_8
Troglodyta_8 🎯 Wyjadacz
11 miesięcy temu

Czy wtedy Budyń "przypomni sobie" o pierwszej córce?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

A ja myślałem, że to szesnaście lat młodsza siostra...

0

Zglos komentarz

W
wzt377 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Żeby płacić składkę emerytalna trzeba chodzić do pracy Szlachta nie pracuje więc płaciła nie będzie Tym bardziej że u nich jeden bombelek to żadkość...

0

Zglos komentarz

G
gemini1234 🌾 Wieśniak
11 miesięcy temu

Księża będą musieli ujawnić swoje dzieci.

0

Zglos komentarz

B
Bartfisher2020 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Oni i tak nie płacą, przez końkordat - czyli takie porozumienie, pakt z ciemnymi mocami KK

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Co na to towarzysz Jarosław?

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Mogę prosić o imię i nazwisko autora tej petycji?

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Oczywiście...NIE!!!

0

Zglos komentarz

W
10 miesięcy temu

Teraz pokaz ten pomysl z alimentami. Ja osobiscie nie zdecyduje sie juz na dziecko. Nie bede ryzykowal

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Szanuję twoje miłosierdzie dla potencjalnych dzieci...

0

Zglos komentarz

L
10 miesięcy temu

I cyk! Pierdylion złociszy na urzędasa co będzie papierków pilnował. I nic z tego i tak by nie zostało na podniesienie wydajności tak zwanej "służby" zdrowia.

0

Zglos komentarz

F
Fikus62940 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

I co, jak ktoś ma np. 50 czy 55 lat to ma sobie teraz dziecko dorabiać? Wdowiec na przykład? Ma poderwać 20 latkę? Czy szukać płodnej 50-ki wśród rówieśniczek? Księża rozumiem też będą objęci? Bo jak nie to, zakładam związek wyznaniowy i za drobną opłatą 1000 zł będę udzielał święceń kapłańskich zai...

I co, jak ktoś ma np. 50 czy 55 lat to ma sobie teraz dziecko dorabiać? Wdowiec na przykład? Ma poderwać 20 latkę? Czy szukać płodnej 50-ki wśród rówieśniczek? Księża rozumiem też będą objęci? Bo jak nie to, zakładam związek wyznaniowy i za drobną opłatą 1000 zł będę udzielał święceń kapłańskich zainteresowanym. Usługa ekspresowa, 15 minut na wydanie zaświadczenia.

0

Zglos komentarz

B
Bartfisher2020 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

całe życie piszemy historię :) byki bezproduktywne też ;_)

0

Zglos komentarz

D
d.72 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Najciekawsze jest to, że petycja jest anonimowa. Wiedzieliście że tak można?

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Pewnie lewica , oni mają takie poryte pomysły

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
10 miesięcy temu

Co za chory de**l to wymyślił? Czyżby jakiś katolik?

0

Zglos komentarz

B
Bartfisher2020 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

klasyczne ... bykowe z głębokiego socjalizmu, ale jak dla mnie to super pomysł ( mam dużo dzieci ;) )

0

Zglos komentarz

Reklama