Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Biedaku nikt ci nie komentuje. Napisz cos z innego konta. bo w depresje wpadniesz. Pogadaj sam ze soba.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Boli prawda p**sowski odpadzie genetyczny z pod znaku disco polo. Prawilni zapatrzeni w żałosne życie tęczowo kakaowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia. Ma bym
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adam. Gratuluje wpisu. Mam wrazenie. ze na wiosze wszystkie Babcie Kasie sie zebraly i pluja jadem na wszystko i wszystkich.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mark2626 - Drogi ciemny, towarzyszu parafianinie. Czy widzisz różnicę plucia jadem, a bojówkami faszystowskimi bąka Du*y? Jeśli krytykę katolickiego faszyzmy uznajesz za plucie jadem, to sobie wyprostuj wskazówki kompasu moralnego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
baxbany- drogi tęczowy lewaku,fajnopolaku krytyka waszych tęczowych lewaków i 2 godzinnego prezydenta uważacie za faszyzm i rasizm. Uważacie się za moralne kompasy które pokazują jak reszta obywateli maja klaskać waszym posranym pomysłom.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane