Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale jak kundel i łach Ziobro kazał przesłuchiwać kobietę w trakcie porodu, niczym Beria to było cacy?? Kolejny k...a nawiedzony ograniczony p**solud
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W to nie wątpię. Dla ciebie ta ludzka kloaka to patriota. Niech zdycha kundel, oby powoli. Mało tego temu zero się zachorowało po przegranych wyborach. Narazie pis*dchodzie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ziobro to szmaciarz, to nie ulega wątpliwości, jednocześnie to, że zachorował po wyborach nie jest dowodem, że upozorował chorobę, trzeba być absolutnie nienormalnym żeby tak twierdzić.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
guru2 - Odrażającym jest jak to prawacko-katolickie ściero, cham i warchoł przy pomocy państwowych środków niszczył całe rodziny w ramach swojej rodzinnej zemsty. Karma szybko przychodzi. Nie zdycha, zasłużył sobie!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I znowu się zesra???? I ucieknie do Brukseli , szczur jeden!!!!!!😤😤😤😤😤
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane