Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Tu nawet nie chodzi o kamere nagrywanie itp. A o robienie chaosu destabilizacje kraju,przeinaczanie faktow,zaklamywanie rzeczywistosci,w rezultacie zniszczenie tego kraju,a ze od czegos trzeba zaczac wiec taki pionek jak ten degenerta bakiewicz jest akurat,piscielce chca wladzy absolutnej,totalitary...
Tu nawet nie chodzi o kamere nagrywanie itp. A o robienie chaosu destabilizacje kraju,przeinaczanie faktow,zaklamywanie rzeczywistosci,w rezultacie zniszczenie tego kraju,a ze od czegos trzeba zaczac wiec taki pionek jak ten degenerta bakiewicz jest akurat,piscielce chca wladzy absolutnej,totalitaryzmu,jedyna wspolnote jaka uznaja wewnatrz kraju to kk,a na zawnatrz to kraje pogladowo podobne do nich
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystkie propagandowe ustawki PiSu, to p**s na wode i fotomontarz, dla ciemnego elektoratu! Tylko dzieki glupocie w narodzie, istnieje PiS, Rydzyk i sekta kosciola!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane