Reklama
Reklama

Komentarze

6
R
Rosa1672 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Oczywiscie ,moim takze .Ten nacpany falsyfikat prezydenta,decyzja dziada,jest rezydentem zamroczonych i rozmodlonch de**li ,nieswiadomych tego co zrobili

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

Musisz się do Warszawy przeprowadzić to będzie się wszystko zgadzać;-))

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 miesięcy temu

A moim prezydentem jest Joanna Senyszyn. Na złość prawakom.

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

Dobrze, że nie Napoleon;-))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 miesięcy temu

Może lepszym byłby Kononowicz św.pamięci co? ;)

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Powinien zostać tęczowo kakaowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia. Byśmy byli pierwszym krajem który ma prezydenta fleje w dwóch różnych butach, który nie miał czasu na kobiety, a tak naprawdę jest spe**lonym ruskim łachem. Slodomic neutralny obserwatorze, na kogo głosowałeś???

Powinien zostać tęczowo kakaowy Jaruś Kaczyński alias pe**łek tysiąclecia. Byśmy byli pierwszym krajem który ma prezydenta fleje w dwóch różnych butach, który nie miał czasu na kobiety, a tak naprawdę jest spe**lonym ruskim łachem. Slodomic neutralny obserwatorze, na kogo głosowałeś???

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
10 miesięcy temu

Jakbyście nie wiedzieli to on nie wygrał wyborów, zresztą demokratycznych... aa czekaj, teraz to brak praworządności bo wygrał nie ten co miał wygrać:)

0

Zglos komentarz

A
adamir11 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

A Ty wierzysz, że sutener ćpun kibol wygrywa uczciwie.Życzę Ci bliskiego kontaktu z takimi osobnikami.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
10 miesięcy temu

Pomyslec ze Kaczynski mogl wybrac kota...

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
10 miesięcy temu

Batyr jest bez przyszlosci, bedzie tylko rezydentem Kaczynskiego i Putina! Zawsze bedzie tylko kibolem, sutenerem i lichwiarzem...

0

Zglos komentarz

Reklama