Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Już raz to przerabialiśmy po wyborach i jak narazie to nas Jarozbaw ograł w warcaby Batyrem a łotry pisowskie w każdej TV to wzorzec uczciwości i praworządności. Tfu! Hańba im!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I byłaby piękna zabawa , gdyby nie Alfons z pałacu……🤫🤫🤫🤫🤫
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Super zdjęcie. Patrzcie na Krasnodębskiego, to ten u góry z prawej. Konkretny fachowiec, wykształcenie podstawowe, kłamał jak to p**sowska łachudra że został wydalony w ludowego wojska polskiego za walkę z opozycją, a tak naprawdę złodziej p**sowski kradł spirytus. Wracając do meritum, on jest taki...
Super zdjęcie. Patrzcie na Krasnodębskiego, to ten u góry z prawej. Konkretny fachowiec, wykształcenie podstawowe, kłamał jak to p**sowska łachudra że został wydalony w ludowego wojska polskiego za walkę z opozycją, a tak naprawdę złodziej p**sowski kradł spirytus. Wracając do meritum, on jest taki inteligentny że do niego nie dociera co się dzieje
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane