Reklama
Czy Kaczynski wybral kolejnego debila? A mogl wybrac kota!

Czy Kaczynski wybral kolejnego de**la? A mogl wybrac kota!

przez nissin — 10 miesięcy temu
12

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
R
RonaldB 🏆 Master
10 miesięcy temu

Jak wygrają, będą mieli co kraść. Mamy szansę zapanować nad złem. Z gangreną nie walczy się maścią.

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Lecz skalpelem, a na biedę piłą!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

A co może najlepszym? Tusk jest równie dobry jak morawiecki, wszak morawiecki uczył się od Tuska

0

Zglos komentarz

T
tebarek 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

ciebie kurnaś Braun uczył gasić świeczki gaśnicą ? wasze rozumki nie mogą się równać z Rozumem Pana Premiera D.Tuska

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Z Panem? Chyba twoim panem jest rudy. Co do brauna to on powinien siedzieć na oddziale zamkniętym bo to niebezpieczny kr***n

0

Zglos komentarz

K
Kreuzritter 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Morawiecki przylepił się do Tuska jak gó**o do okrętu, bo myślał, że może go manipulować! Jak poznał że się nie powiodło, to przeszedł na stronę konusa, bo widział że tu są lepsze szanse. Resztę kariery Pinokia znacie!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

P**sin i jeszcze jedno. Chcesz przypisać sukcesy pana Sławosza że to niby sukces rudego uja i jego umierającej koalicji? Czy tu urwą normalny jestes?

0

Zglos komentarz

L
lancusztyk11 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Jedno i drugie szambo

0

Zglos komentarz

S
sla666yer 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

(P)rezydent kaczyńskiego nie musi(nie powinien) na czymkolwiek się znać. Wystarczy że będzie umiał się podpisać żeby postawić parafkę na papierku od kaczyńskiego albo żeby podpisać ułaskawienie dla jakiegoś przestępcy z p**s.

0

Zglos komentarz

M
Mercia105 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Ty sobie żartujesz z tym Memem? Ludzie serio nie pamietają co DK robił w naszym kraju? Ludzie w tym kraju to jednak straszne ameby umysłowe a gadają na polityków...

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
10 miesięcy temu

Wisi mi, co robi rudy. Fakty są takie, że obecnie płacę o 2 zł mniej za paliwo w przeliczeniu na litr. Mam 4,1 % inflacji. I w porównaniu do pisowskiej 18 %, naprawdę czuję różnicę w portfelu. Nie ma durnych inwestycji, jak przepłacony przekop. Jest kontynuacja CPK na której pis poległ. Z resztą jak...

Wisi mi, co robi rudy. Fakty są takie, że obecnie płacę o 2 zł mniej za paliwo w przeliczeniu na litr. Mam 4,1 % inflacji. I w porównaniu do pisowskiej 18 %, naprawdę czuję różnicę w portfelu. Nie ma durnych inwestycji, jak przepłacony przekop. Jest kontynuacja CPK na której pis poległ. Z resztą jak na każdej innej z Izerą na czele. Nie ma rozdawania willi przez Czarnka, czy przepieprzanie miliardów przez Sasina (Ostrołęka). Nadal mało, ale jest zdecydowany progres po złodziejskich 8 latach pisu.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
10 miesięcy temu

Ja nie pamiętam, co DK robił w tym kraju. Bo wszystko co mu kurd**el wmawiał, okazało się wymysłem PiSdzielstwa, jak choćby likwidacyjna stoczni przez drugiego kurdupla. I terminem imienia de**lnego kurdupla, który bez Tuska by nie powstał. Jakieś konkrety, przykłady? Czy tylko szambowa propaganda,...

Ja nie pamiętam, co DK robił w tym kraju. Bo wszystko co mu kurd**el wmawiał, okazało się wymysłem PiSdzielstwa, jak choćby likwidacyjna stoczni przez drugiego kurdupla. I terminem imienia de**lnego kurdupla, który bez Tuska by nie powstał. Jakieś konkrety, przykłady? Czy tylko szambowa propaganda, jak zawsze u prawaków.

0

Zglos komentarz

Reklama