Reklama
PiS to PRL BIS, piata kolumna Putina w Polsce i Europie!

PiS to PRL BIS, piata kolumna Putina w Polsce i Europie!

przez caleanka — 10 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Dwa lata patalachy mieli żeby sprzątnąć po pisdzielcach. I co zrobili w tym czasie? Podnosili podatki i interesowali się tym żeby tęczowy mial lepiej

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
10 miesięcy temu

A powinni rozstrzelać to poprzednie złodziejstwo????🫢🫢🫢🫢

0

Zglos komentarz

Reklama