Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
SĹawomir70806 - Zapytaj się Andrzeja Zybertowicza i całej plejady doktorów. Od prezydenta wszystkich de**li, przez przyszłego prezydenta alfonsa, sutenera, hieny cmentarnej, złodzieja i narkomana do doktora byle Jakiego. Nie zapominajmy doktorów KUL, czy katolickiej kuźni de**li
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pewnie , prawdziwy CHam po KULu to jeśli nawet go nie zaszczycą tą godnością to sam sobie uzurpuje i nazwie się profesurem jak niejaki wychowanek wuja pra-łata Czartek ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
oto przykład mądrej starości-po młodzieńczych durnotach , ZChN-ach itp.przyszła pora otrzeżwienia ... niestety jedna jaskółka wiosny nie wróży , a kontynuatorów wcześniejszej drogi Stefkowej nie brak...może i na Czarnka , Wawrzyka i innych przyjdzie czas zmądrzenia ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane