Reklama
Oszuści PiSu boją się ze im zabiorą, to co ukradli

Oszuści PiSu boją się ze im zabiorą, to co ukradli

przez nissin — 10 miesięcy temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
A
aklimkiewicz 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

, przeliczyć wszystkie głosy

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
10 miesięcy temu

I te "niewazne" z dwoma krzyzykami...

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

Propagandysto nie wiem czy zauważyłeś, ale co wrzytka to inne liczby podajesz;-)) Nie weryfikujesz tego co ci dają do wrzucania?;-))

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

W tych 13 komisjach wszystkich głosów było niecałe 6 tys

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Wszyscy przewodniczący komisji przed prokuratora!

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

nissin z matematyki jest słaby, szwedzkie szkoły nie uczą niczego. Dodatkowo po tryknięciu przez barana wszystko się mu popieprzyło w głowie.

0

Zglos komentarz

Reklama