Reklama
Czy to są oddziały paramilitarne na usługach polskiego prawactwa?

Czy to są oddziały paramilitarne na usługach polskiego prawactwa?

przez FED0RA — 10 miesięcy temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
M
10 miesięcy temu

Fedora, tygrys, celeamka, nissin...

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
10 miesięcy temu

O boże jak ten prawak musi swoje ramnienia z naszywkami pokazać.

0

Zglos komentarz

M
manka100 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Juz im putin mundurki zasponsorowal.Ciekawe kiedy podesle im czolgi ktore mozna kupic w kazdy sklepie z militariami

0

Zglos komentarz

R
Robert_81387 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Co oni sie tak obnoszą z tym Żydem na Rzymskiej szubienicy?

0

Zglos komentarz

M
machupm 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Ty się ciesz, że go nie utopili, bo wszędzie wisiałyby akwaria nad drzwiami :)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Chwalenie się swoim katolickim de**lizmem, to już standard na prawicy!

0

Zglos komentarz

A
Anonim
10 miesięcy temu

to nie jest AI? naprawdę takie buraki istnieją? poważnie?

0

Zglos komentarz

A
arkos72 🎯 Wyjadacz
10 miesięcy temu

Ks. Józef Tischner: ”Pobożność jest niezwykle ważna, ale rozumu nie zastąpi”. Tu chyba ani jedno ani drugie nie ma miejsca.

0

Zglos komentarz

Reklama