Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja akurat jestem zwolennikiem imigracji. Ale to jak PiS wpuścił 400 tyś ludzi z Indii, Pakistanu i Bangladeszu bez żadnej integracji, kontroli, informacji i przygotowania (zarówno migrantów jak i społeczeństwa przyjmującego) to jest karygodne. Oni to zrobili chyba po to, żeby właśnie można było stra...
Ja akurat jestem zwolennikiem imigracji. Ale to jak PiS wpuścił 400 tyś ludzi z Indii, Pakistanu i Bangladeszu bez żadnej integracji, kontroli, informacji i przygotowania (zarówno migrantów jak i społeczeństwa przyjmującego) to jest karygodne. Oni to zrobili chyba po to, żeby właśnie można było straszyć potem tymi migrantami. To cud, że nie ma większych kłopotów z tym związanych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane