Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1Ty ruski kacapie naucz się poprawnie pisać po polsku, od razu widać czyja to robota.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Baton, nie pajacuj. Wygoogluj sobie, (jeśli potrafisz) to się dowiesz że taka tabliczka istnieje. Celowo napisane z błędem, żeby społeczeństwa nie gorszyć. A tak swoją drogą, przecież identyczną tabliczkę, tyle że napisaną poprawnie, mieliście w aeroklubie w Nowym Targu. Ale trzeba było ją zdjąć, bo...
Baton, nie pajacuj. Wygoogluj sobie, (jeśli potrafisz) to się dowiesz że taka tabliczka istnieje. Celowo napisane z błędem, żeby społeczeństwa nie gorszyć. A tak swoją drogą, przecież identyczną tabliczkę, tyle że napisaną poprawnie, mieliście w aeroklubie w Nowym Targu. Ale trzeba było ją zdjąć, bo przypieprzyła się radna Pawlikowska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane