Reklama
Reklama

Komentarze

3
T
tebarek 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

pewnie ma urazy bo jakiś "obcy" wzgardził jej paskudną gębą , wąskimi wargami , krzywymi żółty zębiskami i ryżymi kudłami więc się mści ku satysfakcji kolegów radnych,,,

0

Zglos komentarz

A
aklimkiewicz 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

SPOKOJNIE TO BĘDZIEMY ŻYĆ KIEDY TO PISUARU JUŻ NIE BĘDZIE, ONI TYLKO SZKODZĄ WSZYSTKIM!

0

Zglos komentarz

G
Gall52033 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

Maczeta obca kulturowe??? Weź się babsztylu przejedź do Nowej Huty

0

Zglos komentarz

Reklama