Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2A co powiedziec o 40% narodu, ktory na niego glosowal? Bo pewnie resza glosow oszukana, przy liczeniu...Nie wstyd Wam polaczki?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czterech na dziesięciu pytanych Polaków nie wierzy, że po rekonstrukcji rząd Koalicji 15 Października będzie funkcjonował lepiej - wynika z najnowszego sondażu. Przeciwnego zdania jest mniej respondentów, bo niecałe 36 proc. Najwięcej wiary w gabinet Donalda Tuska pozostaje w wyborcach partii sprawu...
Czterech na dziesięciu pytanych Polaków nie wierzy, że po rekonstrukcji rząd Koalicji 15 Października będzie funkcjonował lepiej - wynika z najnowszego sondażu. Przeciwnego zdania jest mniej respondentów, bo niecałe 36 proc. Najwięcej wiary w gabinet Donalda Tuska pozostaje w wyborcach partii sprawujących władzę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polaczki powiedzieli...ci sami, ktorzy wybrali kibola i sutenera Nawrockiego...na dume narodu!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane