Reklama
Te wybory, to był jeden wielki wał! Wygrał Trzaskowski!

Te wybory, to był jeden wielki wał! Wygrał Trzaskowski!

przez kacynski — 10 miesięcy temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
T
tebarek 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

pan Bodnar czuje się usatysfakcjonowany ? i inni panowie którzy mieli dopilnować co by nie doszło do szalbierstw ? nie dopilnowali ale kasy nie zwracają ? ich pracodawca czyli naród zapamięta ... ale po Bożym Narodzeniu wybaczy i da buzi

0

Zglos komentarz

A
artur63658 😏 Szyderca
10 miesięcy temu

Czemu w Polsce nie można odwołać miernego rezydenta i jest on bezkarny?Gdyby zwariował też byłby dalej prezydentem?

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

A mi się wydaje, że wygrał Marek Jakubiak;-))

0

Zglos komentarz

A
Adam64824 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

Zdanie zakłamanej p**s k...y z 16.000 minusów jest mało wiarygodne. Nawet w niedzielę szczekasz ag*tujesz hurtowo na rzecz p**su. A nie ty nie ag*tujesz ty komentujesz. Ty nie kłamiesz, po prostu nie mówisz całej prawdy. Kaczyński nie jest GEY, on nie miał czasu na kobiety 🌈🌈&#127752...

Zdanie zakłamanej p**s k...y z 16.000 minusów jest mało wiarygodne. Nawet w niedzielę szczekasz ag*tujesz hurtowo na rzecz p**su. A nie ty nie ag*tujesz ty komentujesz. Ty nie kłamiesz, po prostu nie mówisz całej prawdy. Kaczyński nie jest GEY, on nie miał czasu na kobiety 🌈🌈🌈. Taka z tobą rozmowa p**s id**to

0

Zglos komentarz

S
10 miesięcy temu

Jaruś nikt lepiej od ciebie nie ujada;-)) Agresywny bełkot od rana do wieczora;-)) Zdrowia życzę;-))

0

Zglos komentarz

Reklama