Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Ja bym też nakręcił film człowiek bezdomny. Tusk w swojej deklaracji majątkowej nie wpisał że jest posiadaczem jakiejkolwiek nieruchomości bardzo ciekawe przy jego zarobkach 🤣🤣🤣 no chyba że nasz premier nie ma zamiaru mieszkać w przyszłości w Polsce i inwestuje swoje pienią...
Ja bym też nakręcił film człowiek bezdomny. Tusk w swojej deklaracji majątkowej nie wpisał że jest posiadaczem jakiejkolwiek nieruchomości bardzo ciekawe przy jego zarobkach 🤣🤣🤣 no chyba że nasz premier nie ma zamiaru mieszkać w przyszłości w Polsce i inwestuje swoje pieniądze za granicą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepszy był by film o człowieku który jest śc*****m, śmierdzi moczem i ma problem z dobraniem butów do pary. Oczywiście byłby to dokument o elektoracie tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia który wierzy w legendę o braku czasu na kobiety 🌈🌈🌈🌈ԅ...
Lepszy był by film o człowieku który jest śc*****m, śmierdzi moczem i ma problem z dobraniem butów do pary. Oczywiście byłby to dokument o elektoracie tęczowego Jarusia Kaczyńskiego alias pe**łek tysiąclecia który wierzy w legendę o braku czasu na kobiety 🌈🌈🌈🌈😃😃🌈.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Adam , jak ty wszystko wiesz o tymalym szczochu , chyba byłeś jego lokajem . Ile razy w tobie był, po godzinach .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A następny nakręć ,, Człowiek z mieszkaniem '' o Kropiwnickim . Może jeszcze ,, Dwa razy do około ziemi w jeden rok ,, o myrchach
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Lepszy był by film pod tytułem: wstydzę się za Wojtyłę, obrońcę pe****lii w koloratkach i przyjacielu pinocheta.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane