Reklama
Czy PiS to rosyjska agentura? Pytanie retoryczne.

Czy PiS to rosyjska agentura? Pytanie retoryczne.

przez nissin — 10 miesięcy temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
T
tebarek 🎖️ Snajper
10 miesięcy temu

pewnie trwa ustalanie kto jako pierwszy idzie z tym w środku do kibelka , nie mogą osiągnąć konsensusu bo jeden ma władzę a drugi ma kwity na pierwszego

0

Zglos komentarz

M
Mirosław39729 🌾 Wieśniak
10 miesięcy temu

i sobie wzięli ministra do odstrzału maciuśia- a następny będzie Oskarek

0

Zglos komentarz

Reklama